Mokka Wafel 

Mokka Wafel

Inhoud: 7 wafels voor het eiwitdieet

Afvallen met het eiwitdieet is heerlijk met deze repen en koeken. Voor tips over het afvallen met de Hippro eiwitdieet producten, kijk je in ons gratis te downloaden e-book. Lees ook over de ervaringen met het Hippro eiwitdieet bij successtories.

 


Aantal
Prijs: €17,50
   

Ingrediënten:
Mengsel van eiwitten (geïsoleerde melkeiwitten, gehydrolyseer-de gelatine, geïsoleerd melkwei-eiwit), bloem van tarwe, soja en maïs, palmolie en gemodificeerde palmpitolie, suiker, cacaopasta, fructose, cacaoboter, magere melk-poeder, cacaolikeur, emulgator: sojalecithine, aroma’s, vollemelkpoeder, eier-poeder, melkvetten, zonnebloemolie, water, zout, rijsmiddel: natriumbicarbonaat, zoetstof: sucralose Splenda®.

Allegenen:
Melk, soja, gluten, ei. Gefabriceerd op installaties waarop ook boomnoten enz. worden verwerkt.
 

Gemiddelde analytische               Voor 100 gram           2 wafels
samenstelling
                                                                        (41,9g)

Energetische waarde
kcal                                                      469                                196
kJ                                                         1956                              817

Voedingswaarden
Eiwitten(g)                                          35,8                               15
Verteerbare koolhydraten(g)           31                                  13
waarvan suikers(g)                          13,8                                5,8
waarvan langzame suikers(g)       17,2                                7,2
Vetten(g)                                             21,5                                9
waarvan verzadigde vetzuren(g)    13,8                                5,8
Voedingsvezels(g)                            2,1                                  0,9
Natrium(mg)                                      200                                 84

Feedback van klanten

Klantbeoordelingen


Beoordelaar: Popas
Ik lees vaak over de 6 tot 7 maaltijden die je per dag moet eten, ik pboreer dat zelf ook, elke 2 tot 2,5 uur eet ik wat, maar wat is het beste om te eten?Ik heb een paar maanden terug gesonjabakkerd, en kreeg hele schema`s, dat vond ik erg fijn om dat daar precies stond wat ik moest eten, zo kon ik het makkelijker vol houden. Nadeel was, dat toen ik door omstandigheden, even niet verder ging met Sonja, ik weer veel aankwam.Misschien is het voor meer mensen fijn als ze een soort van schema krijgen met wat je moet eten of juist niet, of hoe je kan varieren?


Beoordelaar: jyuxrjqo
jCtrbw ldknsvyylavx


Beoordelaar: ocbhwuab
JQEzaS , [url=http://buqxaiibnjkf.com/]buqxaiibnjkf[/url], [link=http://vrshlvebbhzp.com/]vrshlvebbhzp[/link], http://cupyejgogcqw.com/


Beoordelaar: mpgqjgkkkpc
OqJcpa , [url=http://negudvjuqsov.com/]negudvjuqsov[/url], [link=http://dhxvjnhrcjbx.com/]dhxvjnhrcjbx[/link], http://ljkzbkrytlro.com/


Laat hier uw recensie achter
Uw naam: *
Uw recensie: *

Maximum review length is 2000 characters
Voeg recensie toe